Vetiş Ecza Deposunda Kullanılabilen e-Depo®  Modülü Özellikleri

 • Elektronik Fatura Yükleme


Vetiş
Ecza Ecza Deposunda e-Depo® Ayarları

 • Elektronik Fatura Yükleme
              e-Depo® modülünü kullanabilmeniz için öncelikle Farmakom Online! programında aşağıdaki ayarları yapmanız gerekmektedir.
 • Adres, vergi daire adı ve numara bilgileri Servis menüsünde bulunan Program Ayarları seçeneği aracılığı ile eksiksiz olarak girilmelidir.
 • Vetiş Ecza Deposu ile görüşerek Kullanıcı Adı, Parola ve Eczane Kodu bilgilerini almanız gerekmektedir.
 • Vetiş Ecza Deposundan alınan bu bilgiler ve aşağıda belirtildiği şekilde deponun cari kartına girilmelidir.

 •  
  Depo Grup Kodu  : VETIS
  Eczane Kodu  : Ecza Deposu tarafından verilecektir.  
  Kullanıcı Adı  : Vergi Numaranız
  Şifre  : Boş bırakılacaktır.

Vetis Ecza Deposu web sitesinden faturalarınızı oluşturduktan sonra fatura aktarımını e-Depo Modülü ile yapabilirsiniz. Fatura dosyası oluşturulmadığında aktarım yapılamayacaktır. Oluşturulan faturaları e-Depo® Modülü ile kolaylıkla aktarabilirsiniz. Aktarım yapılabilmesi için Vetiş Ecza Deposu Cari kartınız üzerindeki ayarlar aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde tanımlanmalıdır. 

Cari kart üzerindeki ayarlar yapıldıktan sonra e-Depo modülü çalıştırılmalı ve tanımlı ilgili cari kart seçilip Devam butonuna basılmalıdır.  Devam butonuna bastıktan sonra açılan ekran üzerinde "Fatura yükleme işlemi yapmak istemiyorum" seçeneği otomatik olarak seçili olarak gelecektir. Bu bölümde Devam butonuna basılarak ilerlenmelidir.
 


 

Aktarılacak faturalarınız bulunduğunda alt kısımda görülen ekrandaki mesajı alacaksınız.  Dosya bulunamadığında "Fatura aktarımı için gerekli olan dosya C: VETIS dizininde bulunamadı. Aktarım sonlandırılacak." mesajını alacaksınız. Aktarım yapılabilmesi için öncelikle Vetis Ecza Deposu web sitesinden faturalarınız için dosya oluşturulması sağlanmalıdır.


Kapat butonuna basıldığında veritabanızda bulunamayan ilaçlar size sorulacaktır. Bu ürünleri Listeden Ara ile bulup seçebilir, eğer yoksa Ekle butonu ile veritabanıza ekleyebilirsiniz. Bu işlem sonucunda aktarımı gerçekleştirilen faturalarınızı açılan pencerede görebilirsiniz. İsterseniz faturalarınızın içeriklerini kontrol edebilir, kayıt edilmesini istemediğiniz faturaların seçimlerini kaldırabilirsiniz. Kaydet butonuna basıldığında kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemler sonucunda Alış bölümündeki faturalarınız arasında aktarılan faturaları görebilirsiniz.
 


 Satın Alma ve Şifre İşlemleri
e-depo® modülünü kredi kartı veya banka havalesi yoluyla hemen satın alabilirsiniz.