Alım Raporu Görüntüleme


Donatılar menüsü e-Depo® Modülü seçeneği veya ana ekran üzerinde bulunan üst kısayol menülerinden e-Depo butonuna basılılıp ilgili depo ile bağlantı kurulduğunda yapmak istediğiniz işlemin seçimini yapabileceğiniz aşağıda görülen ekran açılacaktır. Buradan "Alım raporumu görüntüle" seçeneği seçilip "Devam" butonuna basıldığında tarih belirtebileceğiniz ekran açılacaktır.

Bu ekran üzerinde analizini ve değerlendirmesini görmek istediğiniz alım faturalarınızın bulunduğu tarih aralığını belirleyip Devam butonuna basmanız gerekmektedir. Devam butonuna bastığınızda ilgili ecza deposu ile bağlantı kurularak alım analiz bilgilerinizin raporunu görebileceğiniz ve yazdırabileceğiniz aşağıda görülen ekranlar açılacaktır. Eczane Alım Raporu, eczane alış faturaları ile ilgili kümülatif rakamlara ulaşabileceğiniz bir rapordur. Yazdır butonu ile görüntülenen bilgileri yazıcıdan döktürebilirsiniz.

Bu bilgiler dönem sonlarında eczanenizin muhasebe verilerinin kontrol edilmesi amacıyla kullanılabilir. Ayrıca ilgili depodan yaptığınız alımlarda aldığınız iskonto ve kârlılık bilgileri, eczanenizin yönetiminde ve analizlerinizde size yardımcı olacaktır.
Satın Alma ve Şifre İşlemleri
e-depo® modülünü kredi kartı veya banka havalesi yoluyla hemen satın alabilirsiniz.