Hedef Ecza Deposu'nda Kullanılabilen e-Depo®  Modülü Özellikleri

 • Elektronik Fatura Yükleme


Hedef Ecza Deposu e-Depo® Ayarları

 • Elektronik Fatura Yükleme
              e-Depo® modülünü kullanabilmeniz için öncelikle Farmakom Online! programında aşağıdaki ayarları yapmanız gerekmektedir.
 • Adres, vergi daire adı ve numara bilgileri Servis menüsünde bulunan Program Ayarları seçeneği aracılığı ile eksiksiz olarak girilmelidir.
 • Hedef Ecza deposu ile görüşerek Kullanıcı Adı, Parola ve Eczane Kodu bilgilerini almanız gerekmektedir.
 • Ecza deposundan alınan bu bilgiler ve aşağıda belirtildiği şekilde deponun cari kartına girilmelidir.

 •  
  Depo Grup Kodu  : HEDEF
  Eczane Kodu  : İlk aktarımda otomatik olarak yazılacaktır.  
  Kullanıcı Adı  : Vergi Numaranız
  Şifre  : Ecza Deposu tarafından verilecektir.

Çalışmış olduğunuz İlgili depo sunucularındaki faturalarınızı e-Depo® Modülü ile kolaylıkla aktarabilirsiniz. e-Depo butonuna basılıp Hedef Ecza Deposu sunucularına bağlandıktan sonra Devam butonuna basılarak aktarım gerçekleştirilebilir.


 


Fatura bilgileriniz alındıktan sonra işlemin başarı ile tamamlandığına dair yukarıda görülen ekran ve mesaj görüntülenecektir. Eğer fatura aktarımı işlemi ilk defa yapılıyor ise Kapat butonuna bastığınızda karşınıza faturaların hangi depo kartına aktarılacağını belirleyeceğiniz  bir ekran gelecektir. Açılan bu ekran üzerinde alış faturalarını aktarmak istediğiniz depo kartını seçebilirsiniz.
 


Aktarımı gerçekleştirilen faturalarınızı açılan pencerede görebilirsiniz. Faturaların kayıt edilmesi için bu ekranda Kaydet butonuna basılmalıdır. İsterseniz içeriklerini kontrol edebilir, kayıt edilmesini istemediğiniz faturaların seçimlerini kaldırabilirsiniz. Kaydet butonuna basıldığında kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemler sonucunda Alış bölümündeki faturalarınız arasında aktarılan faturaları görebilirsiniz.Satın Alma ve Şifre İşlemleri
e-depo® modülünü kredi kartı veya banka havalesi yoluyla hemen satın alabilirsiniz.