Dilek Ecza Deposu'nda Kullanılabilen e-Depo®  Modülü Özellikleri

 • Elektronik Fatura Yükleme


Dilek
Ecza Deposu e-Depo® Ayarları

 • Elektronik Fatura Yükleme
              e-Depo® modülünü kullanabilmeniz için öncelikle Farmakom Online! programında aşağıdaki ayarları yapmanız gerekmektedir.
 • Adres, vergi daire adı ve numara bilgileri Servis menüsünde bulunan Program Ayarları seçeneği aracılığı ile eksiksiz olarak girilmelidir.
 • Dilek Ecza deposu ile görüşerek Eczane Kodu bilgilerini almanız gerekmektedir.
 • Ecza deposundan alınan bu bilgiler ve aşağıda belirtildiği şekilde deponun cari kartına girilmelidir.

 •  
  Depo Grup Kodu  : DILEK
  Eczane Kodu  : Ecza Deposu tarafından verilecektir.  
  Kullanıcı Adı  : Vergi Numaranız
  Şifre  : Boş bırakılacaktır.

Yukarıda anlatılan işlemler tamamlandıktan sonra e-Depo® butonuna basılıp Dilek Ecza Deposu seçilerek Dilek Ecza deposu sunucularına bağlantı kurulabilir.

Faturalarınızın aktarımını yapabilmeniz için önce Dilek Ecza Deposu web sayfası aracılığıyla fatura dosyası oluşturmanız gerekmektedir.

Aktarım dosyası oluşturulduktan sonra aşağıda görüntülenen ekran üzerinde Devam butonuna basınız. e-Depo modülü Dilek ecza deposu sunucuları ile bağlantı kurarak oluşturduğunuz fatura dosyası programa işlenmek üzere sunucudan alacaktır. 


Fatura bilgileriniz alındıktan sonra işlemin başarı ile tamamlandığına dair aşağıda görülen ekran ve mesaj görüntülenecektir. Kapat butonuna basarak aktarım işlemine devam edebilirsiniz.
 


 

Aktarımı gerçekleştirilen faturalarınızı açılan pencerede görebilirsiniz. Faturaların kayıt edilmesi için bu ekranda Kaydet butonuna basılmalıdır. İsterseniz içeriklerini kontrol edebilir, kayıt edilmesini istemediğiniz faturaların seçimlerini kaldırabilirsiniz. Kaydet butonuna basıldığında kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemler sonucunda Alış bölümündeki faturalarınız arasında aktarılan faturaları görebilirsiniz.
 


Satın Alma ve Şifre İşlemleri
e-depo® modülünü kredi kartı veya banka havalesi yoluyla hemen satın alabilirsiniz.